Audioprůvodce - LONDÝN

Neohodnoceno

Poznejte Londýn, nepředčítejte z knižních průvodců, zaposlouchejte se do audioprůvodce.

200 Kč

Popis:  Audioprůvodce obsahuje více než 80 minut zvukového záznamu k historii města Londýn a k jeho nejvýznamnějším místům a památkám. Dále obsahuje orientační mapu Londýna s vyznačenými památkami. Doplňující informace o dostupnosti a otevíracích hodinách jednotlivých památek.

Ke stažení do MP3 a doplňující informace; mluví: Jarmil Škvrna a Denisa Nová

 

Audioprůvodce obsahuje informace o:

Historii Londýna - Tower - Tower Bridge - Katedrála Sv. Pavla -  Trafalgar Square - Národní galerie - Whitehall - Downing Street - Parliament Square - Westminsterský palác - Westminster Abbey - The Mall - Saint Jame´s Park - Buckhingamský palác - Hyde Park - Kensingtonské zahrady - Notting Hill - Oxford Street - Bond Street - Picadilly Circus - Regent Street - Třída Piccadilly - Britské muzeum - Camden Town

 

Užitečné rady:

Audioprůvodce přináší pohodlí do Vašeho cestování za poznáním. Pokud se chystáte do Říma, Paříže nebo Londýna a chcete se něco dozvědět o zajímavých místech a památkách, nemusíte už předčítat z knižních průvodců, ale jen posloucháte a kocháte se.

Audioprůvodce můžete mít ve svém MP3 přehrávači nebo telefonu, který si s MP3 poradí. V elektronické podobě dostanete také orientační mapku města a doplňující turistické informace. Objednaného průvodce Vám zašleme e-mailem. Vy jen stáhnete soubory do svého počítače a zkopírujete do MP3 přehrávače nebo telefonu.

Audioprůvodce nabízíme ve spolupráci s Audioprůvodce CityGlide a přejeme si, aby byly všechny Vaše cesty HEZKÉ.

Zde si můžete poslechnout ukázky audioprůvodce

Důležité informace - pokud chcete zakoupit Audioprůvodce musíte zvolit platbu bankovním převodem. Jakmile audioprůvodce uhradíte, zašleme Vám do e-mailu odkaz, ze kterého si audioprůvodce stáhnete.

Kategorie: Dárky