Audioprůvodce - LONDÝN

Neohodnoceno

Poznejte Londýn, nepředčítejte z knižních průvodců, zaposlouchejte se do audioprůvodce.

200 Kč

Popis:  Audioprůvodce obsahuje více než 80 minut zvukového záznamu k historii města Londýn a k jeho nejvýznamnějším místům a památkám. Dále obsahuje orientační mapu Londýna s vyznačenými památkami. Doplňující informace o dostupnosti a otevíracích hodinách jednotlivých památek.

Ke stažení do MP3 a doplňující informace; mluví: Jarmil Škvrna a Denisa Nová

 

Audioprůvodce obsahuje informace o:

Historii Londýna - Tower - Tower Bridge - Katedrála Sv. Pavla -  Trafalgar Square - Národní galerie - Whitehall - Downing Street - Parliament Square - Westminsterský palác - Westminster Abbey - The Mall - Saint Jame´s Park - Buckhingamský palác - Hyde Park - Kensingtonské zahrady - Notting Hill - Oxford Street - Bond Street - Picadilly Circus - Regent Street - Třída Piccadilly - Britské muzeum - Camden Town

 

Užitečné rady:

Audioprůvodce přináší pohodlí do Vašeho cestování za poznáním. Pokud se chystáte do Říma, Paříže nebo Londýna a chcete se něco dozvědět o zajímavých místech a památkách, nemusíte už předčítat z knižních průvodců, ale jen posloucháte a kocháte se.

Audioprůvodce můžete mít ve svém MP3 přehrávači nebo telefonu, který si s MP3 poradí. V elektronické podobě dostanete také orientační mapku města a doplňující turistické informace. Objednaného průvodce Vám zašleme e-mailem. Vy jen stáhnete soubory do svého počítače a zkopírujete do MP3 přehrávače nebo telefonu.

Audioprůvodce nabízíme ve spolupráci s Audioprůvodce CityGlide a přejeme si, aby byly všechny Vaše cesty HEZKÉ.

Zde si můžete poslechnout ukázky audioprůvodce

Důležité informace - pokud chcete zakoupit Audioprůvodce musíte zvolit platbu bankovním převodem. Jakmile audioprůvodce uhradíte, zašleme Vám do e-mailu odkaz, ze kterého si audioprůvodce stáhnete.

Kategorie: Dárky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení