Audioprůvodce - PAŘÍŽ

Neohodnoceno

Poznejte Paříž, nepředčítejte z knižních průvodců, zaposlouchejte se do audioprůvodce.

200 Kč

Popis:  Audioprůvodce obsahuje více než 70 minut výkladu k historii města Paříž a informace k nejvýznamnějším místům a památkám. Součástí audioprůvodce je:

- Orientační mapa Paříže s vyznačenými památkami.
- Doplňující informace o dostupnosti a otevíracích hodinách jednotlivých pamětihodností.
- Doporučení pro návštěvu typické pařížské restaurace a kavárny. 

 Ke stažení do MP3 a doplňující informace; mluví: Jarmil Škvrna a Denisa Nová

Audioprůvodce obsahuje informace o:

 

Historie Paříže - La Défense - Eiffelova věž - Invalidovna - Most Alexandra III. - Velký a malý palác - Champs-Elysées - Vítěžný oblouk - Náměstí Konkord - Oblouk Carrousel - Louvre - Královský palác - Opera Garnier - Kostel Sv. Máří Magdalény - Muzeum Orsej - Pompidou - Městská radnice - Notre-Dame - Sainte Chapelle - Conciergerie - Latinská čtvrť - Kostel sv. Severína - Eglise St. Séverin - Sorbona - Pantheón - Kostel St Étienne-du-Mont - Lucemburské zahrady a Lucemburský Palác - Kostel St.  Sulpice - Kostel St Germain-des-Prés - Montparnasse - Montmartre - Sacré Coeur 

 

Užitečné rady:

Audioprůvodce přináší pohodlí do Vašeho cestování za poznáním. Pokud se chystáte do Říma, Paříže nebo Londýna a chcete se něco dozvědět o zajímavých místech a památkách, nemusíte už předčítat z knižních průvodců, ale jen posloucháte a kocháte se. Audioprůvodce můžete mít ve svém MP3 přehrávači nebo telefonu, který si s MP3 poradí. V elektronické podobě dostanete také orientační mapku města a doplňující turistické informace. Objednaného průvodce Vám zašleme e-mailem. Vy jen stáhnete soubory do svého počítače a zkopírujete do MP3 přehrávače nebo telefonu.

Audioprůvodce nabízíme ve spolupráci s Audioprůvodce CityGlide a přejeme si, aby byly všechny Vaše cesty HEZKÉ.

Zde si můžete poslechnout ukázky audioprůvodce

Důležité informace - pokud chcete zakoupit Audioprůvodce musíte zvolit platbu bankovním převodem. Jakmile audioprůvodce uhradíte, zašleme Vám do e-mailu odkaz, ze kterého si audioprůvodce stáhnete.

Kategorie: Dárky