Audioprůvodce - PAŘÍŽ

Neohodnoceno

Poznejte Paříž, nepředčítejte z knižních průvodců, zaposlouchejte se do audioprůvodce.

200 Kč

Popis:  Audioprůvodce obsahuje více než 70 minut výkladu k historii města Paříž a informace k nejvýznamnějším místům a památkám. Součástí audioprůvodce je:

- Orientační mapa Paříže s vyznačenými památkami.
- Doplňující informace o dostupnosti a otevíracích hodinách jednotlivých pamětihodností.
- Doporučení pro návštěvu typické pařížské restaurace a kavárny. 

 Ke stažení do MP3 a doplňující informace; mluví: Jarmil Škvrna a Denisa Nová

Audioprůvodce obsahuje informace o:

 

Historie Paříže - La Défense - Eiffelova věž - Invalidovna - Most Alexandra III. - Velký a malý palác - Champs-Elysées - Vítěžný oblouk - Náměstí Konkord - Oblouk Carrousel - Louvre - Královský palác - Opera Garnier - Kostel Sv. Máří Magdalény - Muzeum Orsej - Pompidou - Městská radnice - Notre-Dame - Sainte Chapelle - Conciergerie - Latinská čtvrť - Kostel sv. Severína - Eglise St. Séverin - Sorbona - Pantheón - Kostel St Étienne-du-Mont - Lucemburské zahrady a Lucemburský Palác - Kostel St.  Sulpice - Kostel St Germain-des-Prés - Montparnasse - Montmartre - Sacré Coeur 

 

Užitečné rady:

Audioprůvodce přináší pohodlí do Vašeho cestování za poznáním. Pokud se chystáte do Říma, Paříže nebo Londýna a chcete se něco dozvědět o zajímavých místech a památkách, nemusíte už předčítat z knižních průvodců, ale jen posloucháte a kocháte se. Audioprůvodce můžete mít ve svém MP3 přehrávači nebo telefonu, který si s MP3 poradí. V elektronické podobě dostanete také orientační mapku města a doplňující turistické informace. Objednaného průvodce Vám zašleme e-mailem. Vy jen stáhnete soubory do svého počítače a zkopírujete do MP3 přehrávače nebo telefonu.

Audioprůvodce nabízíme ve spolupráci s Audioprůvodce CityGlide a přejeme si, aby byly všechny Vaše cesty HEZKÉ.

Zde si můžete poslechnout ukázky audioprůvodce

Důležité informace - pokud chcete zakoupit Audioprůvodce musíte zvolit platbu bankovním převodem. Jakmile audioprůvodce uhradíte, zašleme Vám do e-mailu odkaz, ze kterého si audioprůvodce stáhnete.

Kategorie: Dárky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení