Audioprůvodce - ŘÍM

Neohodnoceno

Poznejte Řím, nepředčítejte z knižních průvodců, zaposlouchejte se do audioprůvodce.

200 Kč

Popis:  Audioprůvodce obsahuje více než 50 minut profesionálního a neotřelého výkladu k historii, umění a informace k 16 památkám, které při své cestě do Říma určitě musíte navštívit, dále obsahuje;

- orientační mapu Říma s vyznačenými památkami
- doplňující informace o dostupnosti a otvíracích hodinách jednotlivých pamětihodností.

Ke stažení do MP3 a doplňující informace; mluví: Jarmil Škvrna 

Audioprůvodce obsahuje informace o: 

 

Historie Říma - Umění Říma - Koloseum - Konstantinův oblouk - Forum Romanum - Oblouk Septima Severa, Saturnův chrám, Maxentiova bazilika, Titův oblouk - Palatin - Farneské zahrady, Domus Flavia, Domus Augustana, Stadion, Liviin dům - Vatikán - Chrám sv. Petra, Vatikánská muzea, Sixtinská kaple, Rafaelovy síně - Castel Sant' Angelo - Pantheon - Piazza di Spagna - Piazza del Popolo - Piazza Navona - Kostel Sant´Agnese in Agone - Kostel Santa Maria Maggiore - Fontana di Trevi - Kostel San Pietro in Vincoli - Památník Viktora Emanuela II - Kapitol

 

Užitečné rady:

Audioprůvodce přináší pohodlí do Vašeho cestování za poznáním. Pokud se chystáte do Říma, Paříže nebo Londýna a chcete se něco dozvědět o zajímavých místech a památkách, nemusíte už předčítat z knižních průvodců, ale jen posloucháte a kocháte se.

Audioprůvodce můžete mít ve svém MP3 přehrávači nebo telefonu, který si s MP3 poradí. V elektronické podobě dostanete také orientační mapku města a doplňující turistické informace. Objednaného průvodce Vám zašleme e-mailem. Vy jen stáhnete soubory do svého počítače a zkopírujete do MP3 přehrávače nebo telefonu.

Audioprůvodce nabízíme ve spolupráci s Audioprůvodce CityGlide a přejeme si, aby byly všechny Vaše cesty HEZKÉ.

Zde si můžete poslechnout ukázky audioprůvodce

Důležité informace - pokud chcete zakoupit Audioprůvodce musíte zvolit platbu bankovním převodem. Jakmile audioprůvodce uhradíte, zašleme Vám do e-mailu odkaz, ze kterého si audioprůvodce stáhnete.

Kategorie: Dárky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení