Audioprůvodce - ŘÍM

Neohodnoceno

Poznejte Řím, nepředčítejte z knižních průvodců, zaposlouchejte se do audioprůvodce.

200 Kč

Popis:  Audioprůvodce obsahuje více než 50 minut profesionálního a neotřelého výkladu k historii, umění a informace k 16 památkám, které při své cestě do Říma určitě musíte navštívit, dále obsahuje;

- orientační mapu Říma s vyznačenými památkami
- doplňující informace o dostupnosti a otvíracích hodinách jednotlivých pamětihodností.

Ke stažení do MP3 a doplňující informace; mluví: Jarmil Škvrna 

Audioprůvodce obsahuje informace o: 

 

Historie Říma - Umění Říma - Koloseum - Konstantinův oblouk - Forum Romanum - Oblouk Septima Severa, Saturnův chrám, Maxentiova bazilika, Titův oblouk - Palatin - Farneské zahrady, Domus Flavia, Domus Augustana, Stadion, Liviin dům - Vatikán - Chrám sv. Petra, Vatikánská muzea, Sixtinská kaple, Rafaelovy síně - Castel Sant' Angelo - Pantheon - Piazza di Spagna - Piazza del Popolo - Piazza Navona - Kostel Sant´Agnese in Agone - Kostel Santa Maria Maggiore - Fontana di Trevi - Kostel San Pietro in Vincoli - Památník Viktora Emanuela II - Kapitol

 

Užitečné rady:

Audioprůvodce přináší pohodlí do Vašeho cestování za poznáním. Pokud se chystáte do Říma, Paříže nebo Londýna a chcete se něco dozvědět o zajímavých místech a památkách, nemusíte už předčítat z knižních průvodců, ale jen posloucháte a kocháte se.

Audioprůvodce můžete mít ve svém MP3 přehrávači nebo telefonu, který si s MP3 poradí. V elektronické podobě dostanete také orientační mapku města a doplňující turistické informace. Objednaného průvodce Vám zašleme e-mailem. Vy jen stáhnete soubory do svého počítače a zkopírujete do MP3 přehrávače nebo telefonu.

Audioprůvodce nabízíme ve spolupráci s Audioprůvodce CityGlide a přejeme si, aby byly všechny Vaše cesty HEZKÉ.

Zde si můžete poslechnout ukázky audioprůvodce

Důležité informace - pokud chcete zakoupit Audioprůvodce musíte zvolit platbu bankovním převodem. Jakmile audioprůvodce uhradíte, zašleme Vám do e-mailu odkaz, ze kterého si audioprůvodce stáhnete.

Kategorie: Dárky