Originální tapeta - Pravidla pro malé děti

Neohodnoceno

Originální pruhy tapet. "Pravidla pro děti". Tapeta je úžasný designový doplněk do pokojíčku Vašich dětí nebo do školek či heren

1 250 Kč

Popis: Originální tapeta - Pravidla pro malé děti. 
Tato tapeta se hodí do každého pokojíčku. Tapeta je úžasný designový doplněk, který udělá radost nejen Vašim dětem, ale celé vaší rodině.

Rádi Vám tapetu upravíme do požadované barevné kombinace a potřebné délky dle Vašeho pokoje. Stačí uvést do Poznámky (při objednacím procesu) Vaše požadavky. Šířka tapety je vždy 50 cm, ale délku lze upravit dle Vašich potřeb.

Ideální je vymalovat stěnu ve stejném odstínu jako je tapeta. Rozměr je uzpůsoben výšce místnosti. Lepíte opravdu "od stropu po podlahu".

Fototapeta určená k potisku je vyrobena z poddajného, pevného materiálu. Tištěno inkousty UltraChrome GSX neobsahují nikl, karcinogenní látky ani škodlivé sloučeniny fluoru.

Potřebné informace:

Tapeta se snadno lepí i snadno odstraňuje. Použijte lepidlo na tapety a aplikujte ho na zeď, tapetový pruh přiložte na stěnu. Tapetu je možné opatrně čistit vlhkou houbou namočenou ve vodě. Nepoužívejte chemická rozpouštědla.

Materiál:     papír, gramáž 300 g/m2

Rozměry:    250 x 50 cm

Kategorie: Tapety